אלבום תמונות להדפסה – מזכרת שלא שוכחים

אנו נוהגים להנציח אירועים, אנשים וגם מקומות שונים שביקרנו בהם לאורך השנים באמצעות המצלמה ונזכרים בחוויות, שנלוו לכך, לאחר צפייה בתמונה. בשנים האחרונות, ובמיוחד לאור העידן הדיגיטלי שנדמה שהשתלט על חיינו ללא היכר, התמונות הרבות שצילמנו נותרות על כרטיס הזיכרון או בסמארטפון ופעמים רבות אנו שוכחים מהן. אלבום תמונות להדפסה הוא הזדמנות מצוינת להיזכר בכל מה שצילמנו, לחלוק זאת עם אחרים וליהנות ממזכרת נפלאה שתלווה אותנו למשך שנים.

יתרונות השירות

אלבום תמונות מודפס הוא שירות ייחודי של השנים האחרונות, המוצע על ידי חנויות צילום מכל הארץ ובעולם כולו. הדבר נעשה באמצעות הרשת – שולחים את קבצי התמונות דרך אתר החנות לחנות עצמה ונהנים לאחר מכן מאלבום תמונות נהדר, הכולל את כל התמונות שאספנו לאורך השנים או בתקופה האחרונה, בטיול או במסיבה. שירות הדפסת אלבום תמונות מביא לנו איכות ברמה גבוהה, פתרון בהתאמה מלאה (אנו יכולים לבחון גדלים שונים של אלבומים ותמונות) ו – מאפשר לנו להפוך את הזיכרונות ואת החוויות שלנו לאמצעי ויזואלי בלתי רגיל.

וכל זה – בהקלקה אחת!

היופי באפשרות של יצירת אלבום תמונות באופן זה הוא שבהקלקה אחת מהירה אנו מזמינים את השירות ובתוך פרק זמן קצר מקבלים מוצר נהדר – תמונות מודפסות המסודרות זו לצד זו ויוצרות יחד אלבום מקסים שכולו צבע, זיכרונות רבים וחוויות אינסופיות שצברנו לאורך השנים. אלו יכולות להיות תמונות ישנות מהילדות או תמונות מהטיול הקודם שלנו לרומא. אלו יכולות להיות תמונות ממסיבת בר המצווה שחגגו לבן או מיום הולדת 90 של סבא. אנחנו מחליטים, אנחנו בוחרים ואנחנו הם אלה שזוכים, בסופו של דבר, ממזכרת מופלאה שתוכל ללוות אותנו ואת האוהבים שלנו למשך תקופה ארוכה.

מעוניינים ליצור מהתמונות ששמורות אצלכם על גבי המחשב אלבום תמונות נהדר, שתוכלו לדפדף בו ולהיזכר בתמונות מהעבר? דיגיטל פוטו, חנות צילום, מציעה לכם שירותי הדפסת אלבומים בגדלים שונים ובמחירים נוחים מאד ללקוח. לפרטים על האפשרויות השונות העומדות לרשותכם, על העלויות ועל שירותים אחרים, המוצעים גם כן, התקשרו למספר הטלפון 04-9927219

0 Comments

Leave a reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

צור קשר

צור קשר עם החנות בפנייה מהירה

שולח הודעה

כל הזכויות שמורות ל APP-LAB 2016

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account