הדפסת אלבומים דיגיטליים לצלמים – על היתרונות שבשירות

אם אתם אוהבים צילום והפכתם את האהבה הגדולה הזו גם למקצוע, סביר שצברתם כמות עצומה של תמונות לאורך השנים. סביר גם שתרצו למשוך אליכם לקוחות חדשים וגם לחשוף את העבודות שלכם לכמה שיותר אנשים. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות אלבום דיגיטלי. הדפסת אלבומים דיגיטליים לצלמים הוא שירות נהדר, עם יתרונות רבים. באילו יתרונות מדובר? הנה:

  1. תיק עבודות נגיש – כאשר עוסקים בצילום באופן מקצועי, יש צורך בתיק עבודות, אותו ניתן יהיה להציג ללקוחות החדשים, ללקוחות הפוטנציאליים. על תיק עבודות זה לכלול את הצילומים הטובים ביותר וגם מגוון רחב של צילומים, המספרים את סיפורו של הצלם ועל הדרך שמים דגש על סגנון הצילום שלו והכישרון הרב שהוא מביא אתו למשימת הצילום. אלבום דיגיטלי הוא דרך נפלאה לעשות זאת וגם דרך נגישה מאד. הדפסת אלבומים דיגיטליים מאפשרת לצלמים של היום להציג בקלות ובמהירות לכל לקוח את תיק העבודות, את אותו אלבום ולהפגין את היכולות הצילומיות שלהם. אפשר גם לשתף אחרים ברשתות החברתיות, בעמוד העסקי בפייסבוק וגם באתר האינטרנט של הצלם.

  2. מקום אחד, תמונות רבות – היתרון העצום של האלבום הדיגיטלי הוא האפשרות לרכז תחתיו כמות רבה של תמונות ובאיכות גבוהה. שלא כמו באלבומים רגילים, פיזיים, כאן אין מגבלה של כמות לרוב ואפשר לרכז באלבום סוגים שונים של תמונות, סגנונות צילום שונים וכל מה שחשוב לצלם להציג.

  3. עיצוב נהדר על פי בחירה – את האלבום הדיגיטלי ניתן לעצב בסגנונות רבים ולשלב בו אלמנטים מרהיבים שיוסיפו טאץ' קצת אחר. האלבום יכול להכיל כמות קטנה או גדולה של תמונות, להיות צבעוני או בשחור לבן. לכלול טקסטים שונים ולהפוך לתיק עבודות מושקע הרבה יותר מכל אפשרות אחרת. העיצובים הרבים אפשריים תודות לתוכנות עיצוב ועיבוד והם דרך נפלאה להפוך אלבום סטדנרטי להרבה יותר מיוחד.

עוסקים בצילום ורוצים להדפסים אלבום דיגיטלי? דיגיטל פוטו, חנות צילום, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים על האלבומים הדיגיטליים ועל העלויות השונות, התקשרו למספר הטלפון 04-9927219

צור קשר

צור קשר עם החנות בפנייה מהירה

שולח הודעה

כל הזכויות שמורות ל APP-LAB 2016

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account