הדפסת תמונות מתנה נפלאה

מחפשים מתנה מקורית וקצת אחרת להפתיע אתה את בני הזוג, את החברים הקרובים או את בני המשפחה האהובים עליכם? אם אתם מחפשים רעיון למתנה עם תמונות, כאלו שצילמתם לאורך השנים, תמונות שהן ללא ספק מזכרת מושלמת עבור כל אחד, תגלו שהאפשרויות הן רבות. ניתן כיום להדפיס תמונות בגדלים שונים ועל אלמנטים שונים: על קאפה, על נייר צילום וגם על קנבס אם רוצים. זוהי מתנה שוודאי תשמח רבים ובעיקר תהיה שונה ממתנות אחרות, שקיבלו אותם אהובים.

אז, למה דווקא תמונות?

אם כן, התשובה היא ברורה. תמונות, ומעבר להיותן באופן וויזואלי יפות ומושכות את העין לרוב, מזכירות לנו נשכחות והן הזדמנות מצוינת להעלות זיכרונות. רבים מאתנו מוצאים את עצמם לא אחת מחפשים רעיונות למתנה עם תמונות הדבר פשוט יותר ובעיקר גם מיוחד יותר. התמונות יכולות להיות של מקבלי המתנה או תמונות שבהן אנו ואנשים נוספים מככבים. אלו יכולות להיות תמונות ממקומות שטיילנו בהם איתם יחד או תמונות של יעדים שהם עצמם היו רוצים להגיע אליהם ואנו זכינו לעשות זאת. התמונות יכולות לבוא כחלק מאלבום דיגיטלי או להיות מודפסות בגדול ולהיתלות על הקיר בסלון או במשרד.

היופי שבתמונות כמתנה הוא העובדה שהן מתאימות לכל אחד ואחת. הן נהדרות כמתנת יום הולדת לבן או לבת הזוג, כמתנה להורים, כמתנה לילדים לכבוד בר או בת המצווה, כמתנה לחברים וגם לאנשים קרובים שעובדים איתם באותו מקום עבודה. זוהי יכולה להיות מתנת חג מושלמת, מתנה לכבוד היציאה לפנסיה ואפילו כמתנה לכבוד יום הנישואין. העלויות נוחות מאד והאיכות – ללא פשרות. הזמנת שירותי הדפסת תמונות מתנה לחברים או לבני המשפחה נעשית ישירות דרך אתר חנות הצילום ועל ידי שליחת קבצי התמונות שאותן רוצים להדפיס. בוחרים גודל ומקליקים.

רוצים להפתיע אנשים קרובים במתנה נפלאה? אלבום תמונות או תמונות גדולות מודפסות הם התשובה. דיגיטל פוטו, חנות צילום, מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור כדי לשמח את האחרים במתנה מקורית ושונה. לפרטים על ההדפסות ועל המחירים, התקשרו למספר הטלפון 04-9927219

צור קשר

צור קשר עם החנות בפנייה מהירה

שולח הודעה

כל הזכויות שמורות ל APP-LAB 2016

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account