עיצוב ספרי תמונות – מתנה מושלמת לכל אחד

זוכרים את אלבומי התמונות של פעם? אלה שהכילו לא מעט עמודים שבכל אחד מהם כיכבו להן המוני תמונות שלנו ושל אחרים? תמונות מטיולים רחוקים, תמונות ממסיבות יום הולדת, תמונות של בני משפחה צעירים וגם מבוגרים ואפילו תמונות מהיום הראשון בבית הספר או בגן. את כל אלה מחליפות היום התמונות הדיגיטליות, שברובן נשארות כפי שהן בכרטיס הזיכרון או על גבי המחשב, בתיקייה ששוכחים ממנה פעמים רבות.

אז, מסתבר שאפשר גם אחרת. אפשר לחזור לימים של פעם ולהדפיס את התמונות כחלק מאלבום או לשמור אותן באלבום תמונות דיגיטלי. עיצוב ספרי תמונות הוא שירות נהדר של השנים האחרונות, כזה שמאפשר לנו להתרפק בהנאה על התמונות שצילמנו וליהנות מאלבום מרהיב ומסוגנן.

במקום אחד, באלבום אחד מהודר, יש את כל התמונות שאוהבים

הכנת ספר תמונות היא אפשרות נפלאה לכל מי שרוצה לשמור במקום אחד, באלבום אחד מהודר, את כל התמונות שהוא אוהב. ההכנה פשוטה יותר מכפי שחושבים ומצריכה מכם דקות ספורות בלבד. כל מה שאתם צריכים לצורך עיצוב ספר תמונות הוא לבחור את התמונות שאתם מעוניינים שתופענה באלבום עצמו ולשלוח אותן ישירות לאתר חנות הצילום. עליכם לבחור את האלבום ואת העיצוב ולהקליק. בהקלקה מהירה תשגרו לחנות את ההזמנה שלכם, שאותה תקבלו בתוך מספר ימים בתצורת ספר אלבום תמונות.

יתרון השירות

היתרון שבשירות זה הוא האפשרות לעצב את אלבום התמונות, הכולל את התמונות שבחרתם, בעיצובים שונים. את העיצוב כדאי לבחור בהתאם לנושא התמונות ומומלץ לקחת בחשבון גם את גודלן ואת גודלו של האלבום עצמו. את האלבום שיצרתם תוכלו לתת כמתנה לאנשים שאתם אוהבים או לשמור אותו לכם כזיכרון לחוויות שתיעדתם במצלמה שלכם או בסמארטפון בעבר.

רוצים לעצב ספר תמונות נהדר, שמופיעות בו התמונות שצילמתם מהטיול הגדול שלכם בדרום אמריקה או ממסיבת יום ההולדת של הבת הצעירה? דיגיטל פוטו, חנות צילום, מציעה לכם פתרונות בהתאמה מלאה בתצורת אלבום תמונות מקסים, שיכלול את כל התמונות שבחרתם. למידע נוסף על השירות, התקשרו למספר הטלפון 04-9927219

צור קשר

צור קשר עם החנות בפנייה מהירה

שולח הודעה

כל הזכויות שמורות ל APP-LAB 2016

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account